Новини

Монетизація пільг на Львівщині стартує

За ініціативою і під головуванням голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки головою Львівської облдержадміністрації була проведена нарада із представниками транспортних підприємств. 

Після проведеної ділової розмови і консультації Олег Синютка підписав розпорядження про проведення монетизації транспортних послуг у Львівській області. Це відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 197 "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах".

Коментарі

Додати коментар

Рома

Стаття 2. Законодавство про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту

Законодавство України про статус ветеранів війни та їх соціальні гарантії складається з цього Закону та інших актів законодавства України.

Права та пільги для ветеранів війни і членів їх сімей, встановлені раніше законодавством України і законодавством колишнього Союзу РСР, не можуть бути скасовані без їх рівноцінної заміни.

Нормативні акти органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які обмежують права і пільги ветеранів війни, передбачені цим Законом, є недійсними.

Місцеві ради, підприємства, установи та організації мають право за рахунок власних коштів і благодійних надходжень встановлювати додаткові гарантії щодо соціального захисту ветеранів війни.

Коментувати